žig RP

Razpis za najemnika Planinskega doma pod Reško planino

Planinsko društvo PREBOLD išče najemnika Planinskega doma pod REŠKO PLANINO.

Pogoji razpisa:

·         poznavanje gostinstva in gospodinjskih del,

·         dobre kuharske sposobnosti,

·         veselje do dela z ljudmi,

·         prijaznost do obiskovalcev ter skrb za njihovo zadovoljstvo in prijetno vzdušje,

·         kakovostna priprava jedi in poznavanje HACCP sistema,

·         znanje hišnih opravil,

·         poznavanje okoliških poti in gora,

·         skrb za gospodarno vzdrževanje doma in okolice,

·         redno sodelovanje z organi društva.

Prednost bodo imeli kandidati z dobrimi referencami in izpolnjenimi pogoji. Zaželena so pisna priporočila bivših delodajalcev ali pogodbenih partnerjev, ni pa pogoj.

POGOJI ZA UDELEŽBO PRI RAZPISU:

Pogoji za udelezbo na razpisu za zbiranje ponudb za najem planinskega doma pod Reško planino (pdf  datoteka)

Pisne ponudbe z osebno predstavitvijo, opisom sposobnosti ter opisom dosedanjih del in izkušenj pošljite pisno na:

Planinsko društvo PREBOLD

Hmeljarska cesta 3,

3312 Prebold

ZA: RAZPIS ZA NAJEM PLANINSKEGA DOMA – NE ODPIRAJ,

najkasneje do 18. oktobra 2019 Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba o najemu Planinskega doma pod REŠKO PLANINO.

Dodatne informacije lahko dobite pri predsedniku društva Matic-u Pečovnik-u na tel.070 550 314 ali na e-mail: pdprebold@pzs.si